Znaczenie imienia Zuzanna
www.leczymy-zeby.pl

Imię Zuzanna zyskało w ostatnich latach na popularności. Niedawno znajdowało się w pierwszej piątce najbardziej popularnych imion żeńskich. Zuzanna to imię wywodzące się z języka hebrajskiego. Oznacza ono lilię. Z kolei w języku arabskim jest to kwiat lotosu.

Pierwotną formą tego imienia była Osana i Oszka. Obecnie najpopularniejszymi zdrobnieniami tego imienia jest Zuzka, Zuza, Zuzia i Zuzanka. Patronką tego imienia jest męczennica rzymska Zuzanna. Imię to znane jest w wielu innych krajach, jak np. w Szwecji, Danii, Czechach, Litwie czy w Finlandii.

Zuzanna obchodzi imieniny kilka razy w roku, w tym w maju, lipcu oraz w sierpniu. Uważa się, że najszczęśliwszym kolorem dla Zuzanny jest żółty. Zuzanna to kobieta, która bardzo dba o swój wygląd. Jest bardzo pewna siebie, lubi znajdować się w centrum zainteresowania. Jednakże w chwilach smutku woli samotność.

Zuzanny nie rozpamiętują przeszłości, wolą koncentrować się na teraźniejszości i przyszłości. Rodzina jest dla niej najważniejsza. Zuzanna bardzo dba o swoich najbliższych, często zapominając o własnych pragnieniach. W pracy Zuzanna znana jest jako osoba solidna i terminowa. Z kolei przyjaciele wiedzą, że mogą na niej polegać.

Zuzanna nigdy nie narzeka na swój los, dzięki czemu budzi podziw w najbliższym otoczeniu. Nie lubi zwierzać się ze swoich słabości i problemów, ponieważ uważa, że ze wszystkim poradzi sobie samodzielnie. Niekiedy takie postępowanie doprowadza ją do częstych nastrojów depresyjnych.

Krystian
News Reporter
Witaj na moim blogu - jestem Krystian - życzę miłej lektury ;). Ogólnie to zwiedzam galerie handlowe w poszukiwaniu męskiej garderoby. Prawdziwy facet powinien umieć o siebie zadbać. Aktywny Czas spędzam na siłowni.