Szlaki górskie za miedzą
www.plywalniakapry.pruszkow.pl

Polskie szlaki górskie znasz jak własną kieszeń, zdobyłeś wszystkie możliwe szczyty zlokalizowane w naszym kraju już jako nastolatek, ale z każdą wyprawą twoja miłość do gór pogłębia się.

Dlatego teraz musisz wybrać się do naszych sąsiadów, by tam poznać Małą i Wielką Fatrę.

Jeśli jesteś prawdziwym miłośnikiem gór to zapewne nie raz słyszałeś o tych pasmach górskich, które jak opisują turyści, którzy tam byli są niezwykle urokliwe.

Często zarzuca się nam, że „cudze chwalimy, a swego nie znamy”.

I jest w tym dużo racji, bowiem zanim wybierzemy się na drugi kraniec świata po to, by tam zdobywać szczyty znane i popularne na całym świecie, warto zdobyć nasze, polskie, lokalne szczyty, wędrować szlakami górskimi zlokalizowanymi w naszym kraju, a potem namawiać swoich przyjaciół, którzy są równie mocno zakochani w górach, by także odwiedzili polskie góry.

Taki lokalny patriotyzm zawsze jest w cenie, zresztą każdy powinien wiedzieć, że polskie góry to prawdziwy ósmy cud świata.

Krystian
News Reporter
Witaj na moim blogu - jestem Krystian - życzę miłej lektury ;). Ogólnie to zwiedzam galerie handlowe w poszukiwaniu męskiej garderoby. Prawdziwy facet powinien umieć o siebie zadbać. Aktywny Czas spędzam na siłowni.