Szczytu Mount Everest nie zdobędą już niepełnosprawni
www.rallycross-news.pl

Wszyscy chyba słyszeli o Jaśku Meli, chłopaku, który w wyniku nieszczęśliwego wypadku stracił rękę i nogę, ale dzięki wsparciu ludzi dobrej woli udało mu się zdobyć oba bieguny i odzyskać wiarę w siebie i we własne możliwości.

To osiagnięcie, które jest zarówno niewyobrażalne, jak i niemożliwe dla przeciętnego zjadacza chleba nie byłoby możliwe, gdyby nie pomoc doświadczonych ludzi, którzy spędzili pół swojego życia na eskapadach szlakami górskimi, które zlakalizowane były na całym świecie, nie tylko w Europie.

Tymczasem okazuje się, że osoby niepełnosprawne nie będą mogły powtórzyć sukcesu Jaśka Meli, zdobywając szczyt Mount Everest, który jest tak popularny i znany przez wszystkich, że urósł do rangi pewnego symbolu zdobywania rzeczy niemożliwych do zdobycia.

A wszystko przez to, że na wędrówki, których celem ma być zdobycie tego szczytu wybierają się ludzie, którzy nie są przygotowani, by przeżyć ekstremalne warunki, które mogą ich spotkać podczas takiej eskapady.

Krystian
News Reporter
Witaj na moim blogu - jestem Krystian - życzę miłej lektury ;). Ogólnie to zwiedzam galerie handlowe w poszukiwaniu męskiej garderoby. Prawdziwy facet powinien umieć o siebie zadbać. Aktywny Czas spędzam na siłowni.