Podcast Republic, czyli ucz się angielskiego od najlepszych

Jest wiele sposobów na naukę języka obcego. Należy działać wielokanałowo. Uczyć się słówek (na przykład za pomocą fiszek), gramatyki, pisania, tzw. języka wysokiego, literackiego, ale niezwykle ważne jest również, aby mieć z danym językiem żywy kontakt. Oczywiście, najlepiej byłoby konwersować z native speakerem, ale jeśli nie mamy takiej możliwości, nieocenione pod tym względem są podcasty.

Dzięki podcastom, masz szansę usłyszeć dany język z ust jego rodzimych użytkowników, uczysz się wymowy, ale również języka codziennego, mówionego. Aplikacja Podcast Republic, dostępna na iOS i Androida to potężny zasób podcastów pobranych z takich nieocenionych źródeł jak BBC, The Economist czy Ted Talk. Każdy z podcastów możesz ściągnąć na swojego smartfona i odtwarzać również offline. Materiały są dostępne jedynie w języku angielskim i można je wyszukiwać według niezliczonej ilości kategorii, m.in.

zdrowie, muzyka, kultura, biznes czy nauka i medycyna.

Krystian
News Reporter
Witaj na moim blogu - jestem Krystian - życzę miłej lektury ;). Ogólnie to zwiedzam galerie handlowe w poszukiwaniu męskiej garderoby. Prawdziwy facet powinien umieć o siebie zadbać. Aktywny Czas spędzam na siłowni.