Najlepsze baseny solankowe w Polsce
dobry proktolog poznań

Wielu kuracjuszy i turystów, aby wypocząć i poprawić stan zdrowia wybiera Ustroń. Uzdrowisko to słynie w Polsce z najlepszych basenów solankowych.

Można tutaj zażywać kąpieli w wodach z zawartością jodu oraz bromu. Ponadto bogata baza zabiegowa oferuje także okłady z borowiny oraz różnego rodzaju zabiegi z zakresu fizjoterapii, takie jak masaże, inhalacje czy laseroterapię.

Wypoczynek i rekonwalescencję w Ustroniu lekarze zalecają osobom w trakcie rehabilitacji pourazowej oraz borykającym się z problemami układu ruchowi. Ponadto czyste, górskie powietrze sprawia, że mikroklimat sprzyja leczeniu dolegliwości związanych ze schorzeniami układu oddechowego oraz krwionośnego.

Poza tym warto dodać, że Ustroń to nie tylko sanatoria i szpitale uzdrowiskowe, ale również miejscowość o ciekawych atrakcjach turystycznych. Zimą można spędzać czas na stokach i wyciągach narciarskich, a latem uprawiać turystykę pieszą oraz rowerową w otoczeniu wznoszących się pasm górskich.

Krystian
News Reporter
Witaj na moim blogu - jestem Krystian - życzę miłej lektury ;). Ogólnie to zwiedzam galerie handlowe w poszukiwaniu męskiej garderoby. Prawdziwy facet powinien umieć o siebie zadbać. Aktywny Czas spędzam na siłowni.