Mount Everest nie dla każdego?
BiletyBilety.pl

Zdobycie szczytu Mount Everest to marzenie nie jednego, i tego starszego i tego młodszego. Każdy o tym szczycie słyszał, bowiem zdobycie go to dość duże wyzwanie, a zarazem ogromne osiągnięcie. Często jednak zdarza się, że ten popularny szczyt chcą zdobyć osoby, które nie są do tego kompletnie przygotowane, a ich kondycja fizyczna i znajomość gór pozostawia wiele do życzenia.

I tak, jak donoszą media Mount Everest postanowiła zdobyć osoba, która ukończyła osiemdziesiąt lat. Sukcesem jest to, że udało się jej zdobyć ten szczyt, jednak czy ten śmiałek zastanowił się nad tym, co by się stało w momencie, gdyby jego organizm odmówił mu posłuszeństwa? Brakiem zdrowego rozsądku wykazała się także pewna nastoletnia dziewczyna, która postanowiła „wdrapać się” na szczyt Mount Everest mając zaledwie trzynaście lat. W tym przypadku nasuwa się pytanie: co robili rodzice tej dziewczyny, gdy ich córka postanowiła na własną rękę zmierzyć się z tak ekstremalnie trudnym i niebezpiecznym szczytem?.

Krystian
News Reporter
Witaj na moim blogu - jestem Krystian - życzę miłej lektury ;). Ogólnie to zwiedzam galerie handlowe w poszukiwaniu męskiej garderoby. Prawdziwy facet powinien umieć o siebie zadbać. Aktywny Czas spędzam na siłowni.