Gdzie plażować w Maroku?
www.oik-radocza.pl

Decyzja, dokąd wyjechać na wakacje w ciepłe kraje, wbrew pozorom bywa bardzo trudna. Na świecie jest tyle fascynujących miejsc, które chcielibyśmy odwiedzić! Warto więc zastanowić się, czego dokładnie oczekujemy od miejsca, w którym spędzimy wczasy.

Jeżeli zależy ci przede wszystkim na plażowaniu, powinieneś wybrać się do miejscowości Essaouria w Maroku. Ta wyjątkowo urokliwa miejscowość słynie przede wszystkim z tego, że stanowi istną mekkę miłośników windsurfingu.

Jej urok docenią jednak również te osoby, które nie są zainteresowane szaleństwem na falach. Znajdziemy tutaj malownicze miasteczko, pełne bielonych domków z niebieskimi okiennicami.

Przechadzanie się wąskimi uliczkami ma ogromny urok. Cudowne wrażenie robi także port, w którym cumuje mnóstwo barwnych, drewnianych łodzi.

Nie sposób oprzeć się klimatowi tego miejsca. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że w sezonie bywa tutaj dość tłoczno.

Essaouria jest świetnym miejscem na wczasy w ciepłych krajach również dla tych osób, które przepadają za jedzeniem owoców morza. W miasteczku portowym wszystkie morskie smakołyki mamy na wyciągnięcie ręki.

Każdy smakosz powinien docenić świeże ryby, krewetki czy kalmary, o które wyjątkowo łatwo w tym miejscu.

Krystian
News Reporter
Witaj na moim blogu - jestem Krystian - życzę miłej lektury ;). Ogólnie to zwiedzam galerie handlowe w poszukiwaniu męskiej garderoby. Prawdziwy facet powinien umieć o siebie zadbać. Aktywny Czas spędzam na siłowni.